Tekken 6 (pc) Full indirPlaystation’umuzun vazgeçilmezi olan Tekken’i bilmeyen yoktur.Birçok oyuncunun kalbinde taht kurmayı başarmış ve bunu hak etmişti.Tabi böyle olunca bunu bir seri şeklinde geliştirmeye karar verildi ve bu seri çok tuttu.Şu ana kadar 7 tane Tekken yapıldı (Tekken 5: Dark Ressuraction Dahil) ve hepside çok başarılı oldu.Ps2 konsoluyla birlikte Tekken’de bir çağ kapandı, bir çağ açıldı.Gerçekçi grafikler, sesler ile adeta büyüleyici bi oyundu .Benim önceden yaptığım tahminlerde doğru çıktı.Tekken 4′ü oynadıktan sonra ps3′e kadar ilerler bu seri demiştim.Ve öylede oldu.Tekken 6 Dövüş Oyununda Neler Değişti??

Tekken 5 ile arasında pek yeni özellikler yok.Ama özellikler geliştirilmiş.Her yeni oyunda görmeye alışmış olduğumuz kadar fazla yeni karakter olmadığını üzülerek söylüyorum.2 tane”cik” yeni karakter var sadece.Leon ve Zafina adlı karakterler ile yetineceğiz artık.Fakat grafikler süper ve çok eğlenceli bir oyun.Fakat kontroller yine önceki oyunlardaki gibi bizi iki büklüm yapıp parmaklarımızın su toplamasına yol açmaz umarım .Gelişmiş özellikler arasında karakterimizi giydirmek var ilk olarak.Tekrar niyetinde bir giydirme sistemimiz var.Bildiğimiz gibi önceki serilerde karakterimizi giydirebiliyorduk ve iyi kıyafetler yada iyi aksesuarlar fazla para demekti.Para kazanmak için arcade modda dövüş yapmak zorundaydık.Bu sefer komple bir kıyafet seçebiliyoruz fakat yine aynı şeylerin baharatlanıp, pişirilip önümüze sunulmuş hali.Sadece biraz daha güzel ama şunu diyeyim grafikler muhteşem.Oyun ile çok fazla ayrıntılı bilgiye ulaşamadım çünkü birçok sitede virüse rastladım ve pek küçük virüsler değildi.
Tekken 6 Dövüş Oyununun Olumlu Yönleri:


Oyunumuza bardağın dolu tarafından bakacak olursak eğer birçok güzel kısmı görebiliriz.Oyun ps3’te olunca tabi grafiklerin güzel olması zorunlu.Birde Tekken hakkında konuşuyorsak bu kesinlikle olur.Grafiklerde pek bir sıkıntımız olmayacak.Seslerde gayet güzel ve gerçek fakat yinede daha iyisi olabilirdi demek mümkün.


Tekken 6 Dövüş Oyununda Olumsuz Noktalar:

Oyunun kötü olan pek bir noktası yok ama önceki serilerden arta kalan eksileri söylemeden geçemeyeceğim.Tekken 5’de beni çok üzen bir olay vardı.Çevreyle etkileşim.Evet bu beni çok üzen bir ola
oldu.Bir adam bir yumrukta yere düşünce zemin çatlamıyor bir kısmı kırılıyordu.Bu olay Tekken 6’da da var ama daha az sanırım.Ayrıca oyunda adama vurunca buhar şeklinde elektrik ile karışık kırmızı bir şey çıkıyor.Bunun yerine biraz kan çıksa daha güzel olurdu.Mortal Kombat işte bunun için genellikle Tekken’den daha çok tercih ediliyor.


Tekken 6 ‘da Grafikler:

Oyun ps3 için olduğu için grafiklerin iyi olması zorunlu.Ps3’ün yüzkarası olacak bir firma değil Namco ve Konami.Grafikler gerçekten bizi etkileyecek.Zaten Tekken’de genellikle grafikler sorun olmadı.


Oyun Emulator İle çalışmaktadır

Alttaki linki indirmeniz GEREKMEKTEDİR.

Emulatör Linki:

http://www.emulator-zone.com/doc.php/ps2/pcsx2.html

İÇİNDEKİ butüN dosyalar emulatörle çalışır.

Oyun Linki:

http://depositfiles.com/en/files/924911

Arkadaşlar Tekken 6 nın Pc formatını sonunda piyasaya çıktı.Artık Tekken 6 nın butun sistemini indirin sen tekken oyna bilgisayarda ücretsiz kurulumu hakkında bilgisiz arkadaşlar yorumlara yazarlarsa bilgilendirme yapacağım.Tekken 6 indir kur eğer bir sorun olursa ben burdayım yorum yaz cevaplıyalım saygılar...


Tekken 6kurulumu Resimli Anlatım:
emülatörümüzü çalıştıralım önce dil kısmından Türkçe'yi seçelim

Click this bar to view the small image.


daha sonra ayar>ayarlar kısmına girelim
eğer bütün pluginler ve bioslar resimdeki gibi gözüküyorsa sorun yokeğer gözükmüyorsa plugin ve bios klasörünün olduğu dosyaları resimlerdeki gibi gösterin

bios klasörünü seçe tıklayıp olduğu dizini gösterin

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 597x430 and weights 51KB.


eklenti klasörünü seçe tıklayıp pluginlerin olduğu dizini gösterin

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 592x426 and weights 50KB.


önce grafik plugini
benim önerim gsdx sse2 olanlar amd sse3 olanlar intel işlemcilerde çalışır
eğer zerogs kullanırsanız plugin için ayarla diyip best olan görüntü kalitesini iptal edin aksi takdirde çok kasacaktırses plugini olarak önerim peops ama bana sorarsanız sesi kapatın daha hızlı çalışırtuş ayarları için kontrollor kısmından ssspsx pad i seçin
ve resimdeki gibi tercihinize göre tuşları düzenleyin

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 710x589.
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 710x589 and weights 67KB.


cdvdrom a gelince iso yada kullanacacığını cd/dvd için
eğer cd/dvd kullanıyorsanız peopsu seçin iso kullanacaksanız linuzappspeopsu seçtikten sonra ayarla diyip hangi sürücüyü kullanıyorsanız onu gösterinThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 893x534 and weights 73KB.geriye kalan ayarlar opsiyonel değişmezler
sadece bioslar farkeder ne kadar iyi biosunuz olursa o kadar iyi
size usaV2 biosunu tavsiye ederim
bunlar yaptıktan sonra tamam diyerek burayı kapatabilirsiniz

şimdi tekrar ayarlara tıklayıp cpu yu seçin
çift çekirdekli bir işlemciniz varsa ayarları resimdeki gibi yapın
kare atlamada sisteminize güveniyorsanız normali kullanabilirsiniz
kare atlama ve vut atlama ismindeki gibi fps atlayarak normal hıza getirmeye çalışır fakat görüntüde bozukluk meydana gelebilirayarları yaptıktan sonra sizden emülatörü yeniden başlatmanızı isteyecektir
şuanda herşey hazır çalıştır ve yürüt dediğinizde oyunu açacaktır

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 665x375 and weights 48KB.


ilk olarak bios ekranını göreceksiniz

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 626x495 and weights 26KB.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !